Regio Noord-West

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van Sensoor onderverdeeld in regio's. Regio Noord-West beslaat Noord-Holland, Zuid-Holland Noord (regio Leiden), Flevoland en Utrecht.

Vrijwilliger worden in regio Noord-West

U kunt zich hier direct aanmelden als vrijwilliger. Na aanmelding neemt de locatie van uw keuze (Alkmaar, Zaandam, Haarlem, Leiden, Hilversum of Amersfoort) contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact'. Kijk bij tabblad 'Agenda' wanneer er nieuwe trainingen starten op de locatie van uw keuze.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van Sensoor. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten zijn de bezoekadressen privé. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@sensoor.nl

Locatie Alkmaar
1802 KC Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@sensoor.nl

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@sensoor.nl

Locatie Hilversum
035-6215414
hilversum@sensoor.nl

Locatie Leiden
2301 EC Leiden
071 514 35 78
leiden@sensoor.nl

Locatie Zaandam
075 616 3000
zaandam@sensoor.nl 

Agenda Noord-West

Op bijna alle locaties starten er nieuwe trainingen in het najaar van 2017.

Meld je aan als vrijwilliger

Wil je op één van deze locaties aan de slag? Maar komen deze data je niet uit? Doe dan mee aan een van de landelijke trainingen in Amersfoort. De volgende start in januari 2018. De training volg je een paar dagen in Amersfoort en de praktijkdiensten doe je samen met een vrijwilligers van jouw dichtstbijzijnde Sensoorlocatie. 
Vul het aanmeldformulier in, kies de locatie waar je straks vrijwilliger wilt worden (vaak de dichtstbijzijnde Sensoorlocatie) en geef aan bij de intake dat je graag mee wilt doen aan de landelijke training. Vragen? Bel 0346-590098. 

Locatie: Amersfoort
Reiskosten worden vergoed.